.

.

YINGZI 15 Свитлива Прстен Светлина со Штанд, ПРЕДВОДЕНА Ringlight со 2 Телефон Носителот, Кругот на Светла за Live Stream Шминка Фотографија (во Боја : Црна)

YINGZI 15 Свитлива Прстен Светлина со Штанд, ПРЕДВОДЕНА Ringlight со 2 Телефон Носителот, Кругот на Светла за

DEN 2109.60

Пристапност
Во достапна форма

Количка за зумирање дизајн : три боја температура префрлување, десет нивоа на осветленост на вредноста, не-токсични, безопасни, носат-отпорни, и капка-отпорни АБС материјал, плус воздухопловство алуминиум легура телескопски цевка, квалитетот е загарантирана.Bi-стабилна база дизајн : слободно стигнале рачката на фиоката и картичка, може да ја пополни светлина повеќе стабилни и не се тресат.УБС полнење порт : Можете да го полните вашиот мобилен телефон во секое време за да се задоволат потребите на пренос.Мобилниот телефон црево во држачот може да се ротира 360° за да се задоволат потребите на снимањето на различни агли.Увезени мека светлина на корица : Увезени око за заштита мека светлина маска се користи, светлината е мека, и на очи нема да се исуши за долго време.Manual/далечински управувач : Можете рачно да се приспособат на температура на бојата и осветлувањето за да го направат вашиот изглед повеќе рафинирано, и исто така можете да го користите далечинскиот управувач за да ја прилагодите бојата на температурата и светлината, која е едноставен и лесен.Име на производ : Мулти-цел живеат светлина/табела lamp Product големина : 15 инчи (350*285*65) mm Product висина : 187mm Main материјал : ABS+алуминиумски легури+алуминиумски substrate Number на телескопски делови : 7 sections Light боја : топло светло/топло бела светлина/ладна light Lighting опрема : 10 gears Lamp мушка собрание : 120 LCD светилка beads Color температура : 2700-6200 K.

Главните карактеристики

Избор на клиент