.

.

Apple iPhone XR, 64GB, Црвена - За Крикет Безжична (Продолжува)

Apple iPhone XR, 64GB, Црвена - За Крикет Безжична (Продолжува)

DEN 2711.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој уред е заклучен на Крикет само и не е компатибилен со било кој друг оператор.Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа не го вклучите полначот и полнење на кабелот кој може да биде општа, во кој случај тоа ќе биде UL или Mfi (Направени за i Phone) Сертифицирани.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%.

Главните карактеристики

Избор на клиент