.

.

Meister РАБОТ Кожа Instep Шин Чувари w/Гел Соочи (Пар) - Бела

Meister РАБОТ Кожа Instep Шин Чувари w/Гел Соочи (Пар) - Бела

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Ергономски Дизајниран / Гел-Enhanced - го Следи Обликот на вашите нозе за Идеално се Вклопуваат.Изработени од 100% Cowhide Кожа & Висока Густина Влијание Пена за сите контакт области.Гел-Соочи се на нога врвот обезбедува Максимална Штрајк Апсорпција.Малку Криви внатрешноста да им овозможи на стражарите да мувла на вашиот insteps. 3 Нога Ремени да се одржи на стражарите совршено уште.Гума точки на рака под топката од нога обезбеди дополнителни влечење.Meister ММА е револуционерен нов РАБ шин чувари се совршена комбинација на Функција и се Вклопуваат.Дизајниран за совршено да ги покрие сите контакт области на вашиот shins и нозете, РАБОТ шин чувари contructed од малку заоблени висока густина Влијание Пена дека се согласува да ногата во 100% Cowhide Кожа на телото.Слој на гел покрива целата нога врвот за екстра штрајк апсорпција.Неверојатно светло на само 10 мл по стража, на РАБОТ чувари нема да тежат на вас долу. 2 удобно ремени обезбеди чувар на грбот на ногата и се отвори целосно да ви овозможи лесно да се лизга пар и исклучување. 3 стапки ремени чувајте го чува безбеден за вашите нозе, вклучувајќи поголем рака на топката на подножјето со rubberized точки за екстра влечење на мат.Неверојатна вредност со која било мерка, ја добиете вашата Meister ММА РАБОТ Шин Чувари денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент