.

.

Zwilling Emilie 07136-210 Децата Поставување Прибор за јадење

Zwilling Emilie 07136-210 Децата Поставување Прибор за јадење

DEN 950.88

Пристапност
Во достапна форма

Ги исполнува сите желби на децата со обезбедување ги со забава и возраст соодветен прибор за јадење.Материјал : 18/10 нерѓосувачки челик.Димензии : 215 x 150 см.Додатоци се вклучени : Вклучува 1 вилушка & 1 нож & 1 голема лажица & 1 мала лажица.Близнаци 07136-210-0 детски Прибор за јадење Принцеза Emilie Принцеза Emilie ве поканува на табелата Децата сакаат да се забавуваат со храна.И желба да научат како да се јаде правилно.Со смешни дизајни и прибор за јадење облик специјално за деца рацете на малку луѓе да научат од играње на маса култура и кулинарски задоволства.Во розова светот Принцеза Emilie, малиот принц, нејзиното куче и Господар Џуџе уживаат патуваат заедно во замокот.Цвеќиња и коронки седат среќно Во чинии на лажици на патот во мали усти.Содржина 4-Парче детски Прибор за јадење Содржина 4-Парче содржина : 1x на Децата лажица, 1x децата вилушка, 1x децата нож не serrated, 1x децата лажичка Клучните Карактеристики 4-парче Од 3 години Совршен за мали раце Досадна нож без serration машина за миење Садови-безбедно 18/10 нерѓосувачки челик, полиран Ставени во шарени подарок кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент