.

.

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Мини (5.4 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник - Водоводџија Дефиниција - го Поправи Она што Вашиот ?

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Мини (5.4 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма

ВОДОВОДЏИЈА ДЕФИНИЦИЈА - го ПОПРАВИ ОНА што ВАШИОТ СОПРУГ ФИКСНА - Обичај Печатени i Phone 13 МИНИ (5.4" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Сопствени Печатени Дизајн печатат директно на грбот на случајот.Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еден-парче случај штити вашиот i Phone 13 МИНИ (5.4" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.Флексибилни TPU пластичен браник обезбедува шок доказ за заштита на рабовите на вашиот уред, додека тешко акрилик назад држи на задната страна на вашиот уред нула бесплатно!.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа и копчиња на i Phone 13 МИНИ (5.4" Екран).Независно движат копчето опфаќа обезбеди лесен операција на сите копчиња на вашиот уред.НЕМА ДА ТЕЖАТ ЌЕ НАДОЛУ – Само 01 унца и 0.4 инчи дебела - слајдови лесно во вашиот џеб без создавање на булбус!.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Distinct Ink обезбедува доживотна гаранција на случај себе, како и на печатени дизајн!.

Главните карактеристики

Избор на клиент