.

.

GHHZZQ Interlocking патосници со Рамка Може да Биде Spliced Вода се Мијат Бебе Playmat Мека Игра Опрема Ползи Игра Родител-Дете Време, 1.2 см и Набивање 30x30cm-56pcs (Боја : А, Големина : 30x30x1

GHHZZQ Interlocking патосници со Рамка Може да Биде Spliced Вода се Мијат Бебе Playmat Мека Игра Опрема Ползи

DEN 537.60

Пристапност
Во достапна форма

★ Бебе Кат Мат : BPA-free, удобно, водоотпорен, не се лизга, за звучна изолација, шок апсорпција, Спречување на бебето од паѓање, паѓање. ★ ЈП пена душеци : површината на листот текстура, 30x30cm(12x12 инчен), 56pcs душеци се секое парче се поврзува заедно за да се создаде голема мека површина, за игра и забава. ★ Interlocking Подни Плочки : со рамка, без сечење, лесна спојување, лист текстура на површината, ефикасно спречување на бебето од паѓање, погоден за четири годишни времиња, сите временски услови заштита. ★ Совршен за : гаражи, помошни простории, билијард сала, игра соба, студија, спални соби, детски соба, дневна соба, образование, градинки, игралишта, playrooms или градина, забавен парк и др. ★ Услуга : Ако не ја прими стоката нормално или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, директно се продаваат од страна на производителот, за поддршка на повеќе набавки.БРЕНДОВИ : GHHZZQ➤ Производ : пена мат за бебиња/ пена загатка душеци interlocking/индексирање мат - Материјал : PE - Art No : YY-151 - Површина : лист текстура - Спецификација:30x30x1.2cm - Не се лизга, водоотпорен - Дебел анти-судир,мулти-боја микс, - Трајни и високо флексибилен, лесен за install Perfect за : гаражи, помошни простории, билијард сала, игра соба, студија, спални соби, детски соба, дневна соба, образование, градинки, игралишта, playrooms или градина, забавен парк,etc Product Опис : - Спојување дизајн, лесно за чување на подот мат, не заземаат многу простор во семејството - се Задржи топло во ладно, ефективно го блокира земјата на влага од освојувањето на телото➤ Пакетот вклучува : 56 x Кат Игра Mat This продавница има многу различни стилови на производи, добредојдовте на нашата продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент