.

.

MacGregor Помлад Catcher е Опрема Пакување

MacGregor Помлад Catcher е Опрема Пакување

DEN 1761.60

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува прилагодливи catcher е комбо шлем.Вклучува помлад градите заштитник и двојно коленото нога чувари.Достапни во различни бои.Исто така, вклучува 4-инчен грлото заштитник.Идеален за возраст од 5 до 8. Вклучува прилагодливи catcher е комбо шлем.Вклучува помлад градите заштитник и двојно коленото нога чувари.Достапни во различни бои.Исто така, вклучува 4-инчен грлото заштитник.Идеален за возраст од 5 до 8.

Главните карактеристики

Избор на клиент