.

.

Tennsco TQD2-4226-WNE Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42 Ширина, 26 Длабочината, 25/32 Висина, Вино

Tennsco TQD2-4226-WNE Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42 Ширина, 26 Длабочината, 25/32

DEN 13739.04

Пристапност
Во достапна форма

Дупчиња.Двоен Запис. 22 Колосек.Ширина : 42".Длабочина : 26".Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42" Ширина, 26" Длабочината, 25/32" Висина, Вино.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент