.

.

Punkcase iPhone Xs Водоотпорен Случај, Punkcase [StudStar Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Dirtproof] [Snowproof] 360 Целосна панцири Покрие Компатибилен W/Apple iPhone Xs [Розова]

Punkcase iPhone Xs Водоотпорен Случај, Punkcase [StudStar Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof]

DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма

★ СОВРШЕН CUT-ИСПИС : Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и приклучоци следните вашиот i Phone XS прецизни линии ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој случај е наменета за i PHONE на APPLE XS (2018) САМО ЖИВОТ РАЗМЕНА ГАРАНЦИЈА. - Совршен Cut-Испис : Бескомпромисната пристап до сите копчиња, пристаништа и приклучоци следните вашиот i Phone XS прецизни линии.она што го чекаш?Кликнете на "Додај во Кошничката' копчето за сега да punkproof вашиот Apple i Phone XS еднаш и за сите!.★ PUNKCASE i PHONE XS СЛУЧАЈ [STUDSTAR СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Apple i Phone XS против панк сили на природата.

Главните карактеристики

Избор на клиент