.

.

2 Парчиња Африкански Лицето Маска За Обновливи Прилагодливи Дише Перат Bandana Balaclava За Возрасни Жени Мажи

2 Парчиња Африкански Лицето Маска За Обновливи Прилагодливи Дише Перат Bandana Balaclava За Возрасни Жени Мажи

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Quarlity - Изработени од кожа-friendly и дише материјали која е толку мека како интимна облека, светлина и дише,да ви дише и удобно на сите времиња.Нашите маски можат да бидат измиени со рака, повторно употребувани.Моден Дизајн - Нашите маски се стилски и смешни шема дизајн, покажуваат вашата личност и пристоен вкус.Апсолутно интимни подарок за вашиот партнер и пријатели на ноќта на Вештерките,Божиќ,денот на Благодарноста, за Нова Година, за Роденден, или било кое време.Повеќекратната Пријава - Тие нудат целосна покриеност на носот и устата и се удобно за продолжен носат.Погодна за секојдневно носење, и идеален за останување дома во случај на итност.Удобно Големина - X 5.9 7.9 Инчен, Погоден за сите лицето форми,диши мирно без отпор.М-во облик на нос клип, што одговара на кожата поблиску и прави да се носат поудобно.Секој може да се прилагоди на големината со повлекување на лицето маска за да одговара на лицето тесно.Услуги на клиентите - ве Молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите маски.Ние со задоволство ќе ви одговори што е можно поскоро, вашето задоволство е наша цел.Материјал : 100% полиестер влакна Големина : 5.9 X 7.9 Inch Feature : 1. Изработени од еколошки материјали, мек материјал што лесно да се огради во мали димензии, се вклопува во вашиот џеб или ташна, и е подготвен за користење.2. Една големина е погоден за секого, со прилагодливи уво-циклуси маски се вклопуваат.Погоден за мажи жени на децата.3. Погоден за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување,Работа, сликарство, шопинг, претстави, забави, улогата llaying и секојдневна употреба.4. Совршен дизајн, кога ќе го носат, тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.

Главните карактеристики

Избор на клиент