.

.

Ноктите Fixer, Професионални Нерѓосувачки Челик Ingrown Пети Ноктите Корекција Алатка Педикир Маникир Нокти Се Опорави За Нега На Нова Алатка

Ноктите Fixer, Професионални Нерѓосувачки Челик Ingrown Пети Ноктите Корекција Алатка Педикир Маникир Нокти

DEN 174.96

Пристапност
Во достапна форма

【Компактна Големина и Функционална】Големина : прибл. 2.5 * 4cm / 0.9 * 1.6 инчен, пакет тежина : околу. 46g, овој производ усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст. 【Главно се Користи】Ноктите пенкалата е специјално дизајниран за лекување на ingrowing ноктите и paronychia и така натаму. 【Премиум Квалитет】Направени од високо квалитетен материјал, што го прави повеќе издржливи, практични и здрав за да можете да ја користите. 【Лесно за Вас да се Користи】Користите една рака држете средината оратор точка на алатката, извртување на нут да се поправи алатка на ноктот со другата рака. 【Задоволство Гаранција】100% брендирани нов и Висок квалитет, ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со пријателски, лесна-за-обезбеди поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент