.

.

Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Складирање, Сина Кабинет

Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Складирање, Сина Кабинет

DEN 4319.28

Пристапност
Во достапна форма

Добиете совршено решение за складирање за секоја соба во вашиот дом со Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Складирање Кабинет.Направени од прав-обложени метал, светла сина боја додава забава pop на боја, додека на метал, го прави лесно да се чисти spills со влажна крпа.3 полици се идеални за чување далеку ништо од чистење опрема за кујната провизии предмети.Заврши својата складирање со сиот Кеш колекција за забава и функционална складирање решение (секој се продава одделно).Кабинетот бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат.Секоја полица може да се одржи до 20 кг.На врвот површината може да го поддржи до 60 кг.Собрани димензии : 39.96"H x 31.5"W x 15.75"D. Додадете вредни складирање и забава pop на боја насекаде во вашиот дом со Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Складирање Кабинет.Направени од прав-обложени метал, светла сина боја додава забава пресврт на вашиот складирање решение.На метал лесно може да се чистат со влажна крпа, па можете да ги зачувувате ништо од чистење материјали, провизии предмети, или екстра фрла и одборот игри.3 полици даваат многу простор за складирање, без оглед каде што ви треба.Кабинетот бродови рамен на вашата врата и да бара од собранието по отворањето.Две возрасни се препорачува да се соберат.Откако насобраните, Кабинетот мерки за да се 39.96"H x 31.5"W x 15.75"D. Од модерната да гроздобер-инспириран, има Novogratz futon, пресек или sleeper троседот да се вклопи во вашиот чудат и забавен начин на живот.Со беспрекорна комбинација на шарм и современиот дизајн, нашиот здрав кревети нудат супериорна поддршка со супериорен бентвуд slat систем.Стилски и елегантен, нашите метал кревети имаме чиста силуета и се стокмено во цврсти метални да ви обезбеди врвот поддршка.Овие 3-во-1 парчиња може да се користи на троседот, кревет или гостин кревет, со функционалност и флексибилност до вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент