.

.

Јордан Мрежа-Назад Берберот Вест со Персоналните Име и Лого Вез за Фризура Barbershop (XL, ЦРНА)

Јордан Мрежа-Назад Берберот Вест со Персоналните Име и Лого Вез за Фризура Barbershop (XL, ЦРНА)

DEN 1007.76

Пристапност
Во достапна форма

100% дише чупка најлон тафт;.Full Mesh назад; Директно одговара;.Без ракави; Целосна Патент на предната; Екипажот вратот; Два странични џебови;.Вода и косата отвратителен; Машина мие и се откажам сува. *** Ние го прифаќаме само ГОЛЕМИНАТА ЗАМЕНА за објекти со сопствени име на везови.На чело на $10.00 на име на отстранување на секоја врати објектот ќе биде потребно.Се врати ставки треба да бидат под неискористени состојба.Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да бара враќање, ако имате било какви прашања. 100% дише чупка најлон тафт; Full Mesh назад; без Ракави; Целосна Патент на предната; Екипажот вратот; Директно одговара; Два странични џебови; Вода и косата отвратителен; Машина мие и се откажам сува. *** Ние го прифаќаме само ГОЛЕМИНАТА ЗАМЕНА за објекти со сопствени име на везови.На чело на $10.00 на име на отстранување на секоја врати објектот ќе биде потребно.Се врати ставки треба да бидат под неискористени состојба.Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да бара враќање, ако имате било какви прашања.

Главните карактеристики

Избор на клиент