.

.

uxcell 10 Компјутери PH2/SL6 Магнетни Двојно Заврши Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 2.56-инчен Должина S2 Моќ Алатка (Црвено)

uxcell 10 Компјутери PH2/SL6 Магнетни Двојно Заврши Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 2.56-инчен

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА】PH2/SL6 двојна глава, 1/4-инчен хексадецимален месо тело, 2.56-инчен (65mm) вкупен долг. 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од S2 челик материјал за крајна издржливост, погоден за индустриска употреба. 【МАГНЕТНИ СОВЕТ】Magnetized малку совет има завртки безбедно пред да инсталирате и по добивање на нив и надвор за поголема ефикасност. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ】Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени филипс шрафцигер битови. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】Одговара за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.Совршен за електричар, механичар и поправка работа. * Магнетна совети, може да си го цица на завртки лесно кога се користи за тоа.* Лесно да се инсталира на шрафцигер рачка на малку месо тело.* Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени крстот главата шрафцигер битови.* Направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.* Оние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.Спецификации : месо тело Големина : (Хексадецимален) 1/4-inch Bit Тип : SL6/PH2 Total Должина : 65mm / 2.56-inch Surface Третман : Reddening Material : S2 Package Содржина : 10 x Шрафцигер Битови.

Главните карактеристики

Избор на клиент