.

.

Замена Бенд Цртан филм Љубители и фанови Компатибилен со Apple Види Серија 1 2 3 4 5 6 SE 7 38 40 41 42 44 45mm iWatch Бенд Wristband Рака со адаптери и затворач сребро злато се зголеми злат?

Замена Бенд Цртан филм Љубители и фанови Компатибилен со Apple Види Серија 1 2 3 4 5 6 SE 7 38 40 41 42 44 45mm

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите бендови се компатибилни со сите Apple Watch (Серија 1, Серија 2, Серија 3, Серија 4, Серија 5 Серија 6 Серија SE, Серија 7), ве молиме проверете ја вашата големина и должина.Можете да изберете големина 42 44 45mm S/M или 42 44 45mm M/L, Стандардна боја е Сребро, ако сакате, ние може да се промени адаптер и затворач боја на црно, злато, злато се зголеми.Ве молиме, напишете го во коментари да го нарачате.Нашите бендови, не бараат дополнителни грижа – само поп на вашиот гледајте и уживајте!Пар на метал конектори (гкл) вклучен стандардно полнење и поврзување боја е сребрена.Материјал на адаптери и затворач е Никел.Монтирање на зглобот големини помеѓу 150 и 210mm.Нашите бендови должина исти со оригиналот ремени.Ако се носат Мали size - одберете S/M, ако се носи Medium size - одберете M/Л. Hight квалитет Стп Кожа Бенд : ние ги користиме СТП кожени ремени дека кожата-пријателски, удобно чувство на допир на вашиот зглоб.Можете да ги користите нашите нараквици во теретана, базен, туш, океанот и не се плаши дека сликата ќе кора off.Ние може да се печати на сите ваши Идеи.Прилагодено дизајн за вас - само пратете ни слика и ние ќе подготви преглед за вас.Сите што ви треба е ваша слика, слика, итн.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент