.

.

ACK Автомобилската За БМВ Х-5 Светлата Собранието го Заменува Oem: 63 12 6 210 930 Патникот Страна

ACK Автомобилската За БМВ Х-5 Светлата Собранието го Заменува Oem: 63 12 6 210 930 Патникот Страна

DEN 9084.48

Пристапност
Во достапна форма

Целосна Една Година Се Најдобри Во Класата Гаранција.Собранието Вклучува *Светилки & Приклучоци*.Ги исполнува или го Надминува Оригинални Спецификации / DOT / СЕД.Точно Замена за Фабрика ОЕМ Единица, Без Модификација е Потребно.Сликата Може да Се Лево или Десно за Демонстрација Цел Само.Целосна една година се најдобри во класата гаранција. 100% сосема нов во оригинална кутија, ги Исполнува или го надминува оригинални спецификации како и DOT & СЕД.Точно замена за фабрика ОЕМ единица, без модификација е потребно.Сликата може да се лево или десно за демонстрација цел само.LH=САД Возачот Страна / RH=САД Патникот Страна / LH=RH Единица за Двете страни / P=Вклучуваат Двете страни(LH&RH) FLH=Пред Возачот Страна / FRH=Совозачот Страна / RLH=Задните Возачот Страна / RRH=Задните Патници Страна Plese потврди компатибилноста со појавување на ОЕМ дел број наведени подолу, со дел да биде заменет.

Главните карактеристики

Избор на клиент