.

.

jbshop Накит Складирање Кутија 4 Ниво Накит Дрвена Кутија за Накит Организатор Стакло Накит Екранот за Чување Earring Прстен Ѓердан Занает Кабинет за Жените Подарок Наки?

jbshop Накит Складирање Кутија 4 Ниво Накит Дрвена Кутија за Накит Организатор Стакло Накит Екранот за Чување

DEN 5657.04

Пристапност
Во достапна форма

Општо земено, Ние Ќе Брод во рок од 48 Часа, а се Проценува дека Пристигнување Време е 9 - 20 Дена. ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Преку е-Маил, Ние Ќе се Реши Овој Проблем Што е Можно побрзо.Име на производ : Накит Box Material : Wooden Size : 10.Исклучителна месинг фиока рачки, анти - оксидација цртање процес, светлина и луксузен изглед, додавање на допир на напредни стил на производот.Три хоризонтални и една вертикална фиока за складирање, 4 слоеви од поголем капацитет за складирање простор, опремен со бран прстен слот види позиција, ѓердан кука и други складирање функција области за да се задоволат секојдневните потреби.Постои меки кадифени поставата внатре за да се спречи вашиот накит од bumping и оштетување едни со други. Производ Фотографии Не Се Вклучени Производи, Освен Производите.По можност високо - transmittance стакло материјали, добра светлина трансмисија, уредно чување и бришење на прв поглед.Модерен и разновиден накит кутија.5cm)Тежина:3.Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент