.

.

1.5 L Електрични Ручек Кутија Храна Потоплите Грејач Топло Сад 12V/24V Автомобил Дома за Ручек торба за мажи Ручек кутии Ручек кутија контејнери за Храна првично контеј?

1.5 L Електрични Ручек Кутија Храна Потоплите Грејач Топло Сад 12V/24V Автомобил Дома за Ручек торба за мажи

DEN 2740.32

Пристапност
Во достапна форма

Оброк првично сад Ручек кутија за жените Ручек контејнери за Храна контејнери Ручек кутија за мажи тешки Возрасни ручек кутија за Ручек кутија за Ручек кутија за мажи Ручек кутија за девојки.Ручек Кутија Капацитет : 1.2 Л. Пренослив Дизајн - мала тежина и малата големина со рачка за спроведување на храна и овошје било каде на пригоден начин.Целокупната Diamension(Dxšxv) : 9 5/16" x 6 9/16" x 4 3/16" (23.7 x 16.7 x 10.7 cm) Внатрешен Кутија Димензија(Dxšxv) : 8 1/2" x 5 13/16" x 2 3/8" (21.6 x 14.7 x 6 см) не 'Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Димензија(Dxšxv) : 8 1/4" x 5 1/2" x 2 9/16" (21 x 14 x 6.5 см) Мала Кутија Димензија(Dxšxv) : 4 15/16" x 2 15/16" x 1 15/16" (x 12.5 7.5 x 5 cm) Моќ Кабел Должина : 31 1/2" (80 cm) Ручек Кутија Капацитет : 1.2 L Мала Кутија Капацитет:0.3 L Греење Време : 30 минути (кога на собна температура е 25℃) Моќност : 110 V/60 HZ/40 W Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, PP Нето Тежина : 1.7 Lbs (0.77 kg) Пакет Содржина : 1x Преносни Оброк Храна Ручек Кутија 1x Мала Кутија 1x Лажица 1x Кабелот за Напојување 1x Упатство.

Главните карактеристики

Избор на клиент