.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Море Авантура Гроздобер Лесна Море Капетан Светилник и Морнар Девојка Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Сп

Мали корпата за Ѓубре со Капак Море Авантура Гроздобер Лесна Море Капетан Светилник и Морнар Девојка Круг Recycle

DEN 1262.40

Пристапност
Во достапна форма

Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент