.

.

Новата Замена Огледало Стакло со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ЛЕПИЛО за 99-12 FORD E F СЕРИЈА СУПЕР ДОЛЖНОСТ ECONOLINE Патникот Страна Поглед Право RH

Новата Замена Огледало Стакло со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ЛЕПИЛО за 99-12 FORD E F СЕРИЈА СУПЕР ДОЛЖНОСТ ECONOLINE Патникот

DEN 456.48

Пристапност
Во достапна форма

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и лепило на дното.Нема пластична подлога плоча во прилог или опфатени.Дијагонала Мерка (Најдолго) : 10 1/8 инчи = 25.7 cm .Најдолг дијагонала димензија предвидено е најдолгата големина на чаша во која било насока, нормално најдолго врвот на спротивниот дното мерење агли.Вклучува двострано Автомобилската Одделение лепило contoured да огледало облик кој овозможува оптимална преносот на топлината и лесна инсталација.Пазете на малите неефикасни лепило закрпи дека fail набргу по инсталацијата, и оставете воздух јазот помеѓу поврзување на слоевите кои причини нерамна инсталација и неправилна топлина функција.Алуминиумски врати обложени вистински огледало стакло за автомобилската апликација.Избегнувајте евтини очила со хром боја спреј филм на врвот кои изгледаат како огледало, но врвот хром спреј згаснува или гребење над кратко време.Вистинската слика на огледалото стакло и најдолго дијагонала димензија е предвидено да им се помогне со нарачување соодветна одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент