.

.

Бебе Килим Креативна Девојка Здолниште Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4 инчи

Бебе Килим Креативна Девојка Здолниште Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи/31.5x31.5 инчи/39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21/0.26/0.31 кг.Стандардната големина на круг област рус, мека и не се лизга,тоа е наменска за деца и бебиња.Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Тоа е многу погодна за користење кога се подигаат од шатори.На килими се спакувани и вакуум кеси за да се обезбеди тоа е чиста и уредна.Затоа што поклопецот ќе го направи тоа поклопецот кога е примено, тоа ќе биде обновено во неколку дена.Не користите машина за чистење.Обидете се да се мијат или избрише нечисти делови со ладна вода и благ детергент, а потоа се исуши.Ова е повеќето пригоден начин.

Главните карактеристики

Избор на клиент