.

.

Хром Тркала Кожата Поставите Замена за Dodge Полначот 2008-2014 (Set)

Хром Тркала Кожата Поставите Замена за Dodge Полначот 2008-2014 (Set)

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нова состојба, обичај се вклопуваат вашата возило стандард фабрика челични тркала.КОМПАТИБИЛЕН СО И ОДГОВАРА на Dodge Полначот 2008-2014 со 17-инчни фабрика челични тркала.На 2008-2014 Полначот доаѓа со две различни тркала.Вашиот тркала мора да имаат иста вовлечен краци како ова тркала кожата сет.Овие тркала кожи се дизајнирани да им даде на вашиот обичните стилизирана-челични тркала изгледот на скапи хром тркала за дел од цената.Нашите Хром Тркала Кожи се triple-хром позлатен и изградени на здрав ABS пластика за години на издржливост и долго-траен сјај.Сет од 4 Тркала Кожи вклучени, се користи наместо на тркало покрива или hubcaps.Ова е Сосема Нов сет на Хром Тркала Кожи.Тие се сопствени направени за да ги собере одредена тркалото и не осветленост.Тие се дизајнирани со цел да им даде на вашиот обичните алуминиумски тркала изгледот на скапи хром тркала за дел од цената.Нашите Хром Тркала Кожи се triple-хром позлатен и изградени на здрав ABS пластика за години на издржливост и долго-траен сјај.Зошто се трошат стотици, па дури и илјадници долари на хром тркала кога ќе може да се добие истиот изглед за дел од трошоците!?.

Главните карактеристики

Избор на клиент