.

.

Sterilite 19373V06 50 Четвртиот / 47 Литар Полица Tote, Јасно База со Рамен Сива Капак и Резиња, 6-Пакет

Sterilite 19373V06 50 Четвртиот / 47 Литар Полица Tote, Јасно База со Рамен Сива Капак и Резиња, 6-Пакет

DEN 2157.36

Пристапност
Во достапна форма

Надворешни Димензии : 19.88 x 15.5 x 14.75. Вклучува 6 Totes, 6 Капаци.Направен во САД.Одговара на 0155 - 5 Полица Единица.Трајни изградба.50 четвртиот полица totes е дизајниран да се вклопуваат на Sterilite 5-полица вентилирани shelving единица за да го зголеми вертикална простор во гаража или во подрум амбиент.Секој tote е на располагање и во двете јасно и нетранспарентно основи, која нуди можност за лесно да препознаете или скрие содржина.50-четвртиот верзија е еднаква на висината на две 25-четвртиот полица totes наредени за да се оптимизира просторот за складирање и претставуваат уредни изглед.Полица totes се пластовидно, вклучуваат интегрирани рачки за удобно носење, и функција трајни резиња за да се осигура дека содржината остане во место.

Главните карактеристики

Избор на клиент