.

.

(5000pcs) 8-32X1/2 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Хексадецимален Завртки Вовлечен за Миење, Нема Слот

(5000pcs) 8-32X1/2 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Хексадецимален Завртки Вовлечен за Миење, Нема Слот

DEN 2289.60

Пристапност
Во достапна форма

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 8-32 X 1/2. Хексадецимален Вовлечен За Миење, Нема Слот.Целосната Тема. 18-8 Нерѓосувачки Челик ; Обичен Заврши ; ASME B18.6.3. 8-32 X1/2 Unslotted Вовлечен Хексадецимален за Миење Глава на Машина Завртка Целосна нишка 18 8 Stainless Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент