.

.

Спортски Визија е Контактна леќа Случаи Барел Тип 10 Парчиња Направени во велика БРИТАНИЈА За Повеќенаменски Контактна леќа Решение Не Само за Пероксид Базирани Ре

Спортски Визија е Контактна леќа Случаи Барел Тип 10 Парчиња Направени во велика БРИТАНИЈА За Повеќенаменски

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

☑️ СОВРШЕН НАЧИН НА ЧИСТЕЊЕ ЛЕЌИ : Спортски Свет Визија е контактна леќа почиста е идеален начин да го добиете на вашите контактни леќи чисти пред да ги стави во твоите очи.Пред чистење, миење на рацете, а потоа се одржи на леќи во кошница, се прелива во контакт леќи решение, а потоа и ротирање на капакот да се чисти вашиот леќи.Кога го Користите обрне внимание на лево и десно. ☑️ НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ И БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ : Нашата контакт леќи случаи се направени од природни пластичен материјал кој е многу здрав и безбеден и со тоа се трајни.Материјалот е целосно безбеден за впива и складирање на вашите омилени контактни леќи.Да се обезбеди безопасни решение за вашите леќи, случај има мека внатрешна обвивка за да се заштити од гребнатини. ☑️ ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ ЛЕЌА СЛУЧАЈ : Овие контактна леќа кутии се многу функционални, преносни, и лесни.Тоа обезбедува лесен и удобен решение за да можете да ги носите за време на патување или за активности на отворено.Овој производ е компатибилен со сите видови на Повеќенаменски грижа решенија. ☑️ Се ГРИЖАТ ИНСТРУКЦИИ : Одржување на контактни леќи чиста е од клучно значење и затоа ние ви препорачуваме измијте ги со контактни леќи решение само.За подобри резултати, око експерти препорачуваат овој производ да биде заменет од еднаш месечно. ☑️ СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Спортски Свет Визија е контактна леќа случај доаѓа со мала големина која е лесно да се носат и погоден за патување.Тоа може да биде совршен подарок идеја за вашите најблиски, кои носат леќи.Овој пакет вклучува 10 парчиња на контактна леќа заштитни случај.Висок Квалитет на Оптички Производи Производ Состојба : Нова Количина : 10 Погоден за Повеќенаменски Контактна Леќа Решенија Само - Не се погодни за Пероксид врз основа контактна леќа решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент