.

.

Демонот Slayer: Kimetsu не Yaiba Kamado Tanjirou Меч Катана Нож Потпис Пенкало Меч Игра колекција Партија Материјали Подарок Меч Играчки Акција Фигури Метал Уметност колекции (DS-Kama

Демонот Slayer: Kimetsu не Yaiba Kamado Tanjirou Меч Катана Нож Потпис Пенкало Меч Игра колекција Партија Материјали

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

[Материјал] Направени во цинк легура на висок квалитет, анти абразија, цврсти и издржливи, Познат како Демон Slayer е Катана Нож. [Size] 20cm /1/6 Метал дизајн врз основа на Kimetsu не Yaiba Kamado Tanjirou јас Катана Нож ; многу забавно да се игра или да поставите како декорација во соби. [Колекција & Подарок] Како Изненадувачки Подарок за Демон Slayer фанови или е потребно за Собирање на Демонот Slayer : Kimetsu не Yaiba Читатели & фанови, како домашна декорација, биро декорација,Полица Декорација, Потпис Пенкало. [Безбедност] Има мазна површина и без остри рабови,Неговата безбедно за Демон Slayer навивачите за да играат.Поради не е потребно да сите клиент, на ШТАНДОТ на слики не се ВКЛУЧЕНИ. 100% Гаранција : Целосна наплата и замена гаранција .Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку купувачот-продавачот пораки.Стил : DS-Kamado Tanjirou-1.

Главните карактеристики

Избор на клиент