.

.

PSDGHE Автоматско Вода Складирање Сад Три Чаши на домашно милениче Вратот Чувари Анти-превртување Храна за миленичиња Чаши Мачки Ориз Чаши Кучиња Двојно Чаши за Пиењ?

PSDGHE Автоматско Вода Складирање Сад Три Чаши на домашно милениче Вратот Чувари Анти-превртување Храна за миленичиња

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма

Подели на три сад дизајн: Посебна вашата влажна и сува храна со двојна храната сад дизајн.Исто така, им овозможува на две мачки или мали кучиња да јадат во исто време.Материјал Безбедноста : куче сад е направен од Еко-пријателски PP , па тоа е безбедно и здраво за вашите кучиња , Мачки, свињи и мали животни.Лесен за Чистење : куче сад се монтажни, лесен за чистење, пополнете или извади.Само земе од нерѓосувачки челик внатрешен резервоар, исчистете ја и ставете ја во кафез, не грижете се за soiling кафез и сад.Гравитацијата шише за вода: Зачувај вашето време и енергија, без да се рефил вашиот мачка вода сад премногу често.Нашите 500ml автоматско мачка waterer контроли на нивото на водата во мачка сад додека спречување нота кога пиење.Лесен за одржување : Нашата мачка храна и вода сад во собата се целосно монтажни што го прави лесно да се чисти.Шише за вода е лесно да се рефил и може да биде направено за помалку од 1 минута!.Име : Три чаши на автоматско вода складирање Материјал : пп Големина : 38*13.5*19cm шише за Вода капацитет : 500ml Боја : сина, зелена, розова, сива, бела Потсетување : Вметнете ја устата на шише со главата надолу во водата штекер на лента, и на каналите треба да биде свртена нанадвор.Не scald на шише за вода со зовриена вода да се избегне деформација и влијае на користењето.Производ големина е рачно да се мери и да не постои грешка од 1-2cm.Вистински производ ќе преовладува.

Главните карактеристики

Избор на клиент