.

.

Datamax-О'Neil PAB-00-08000004 P1120N Перформанси Принтер, Direct Топлинска, 8 IPS, 300 DPI, 50 Scalable Фонт, Медиумите Закачалка, во Близина на Работ глава за печатење, Боја на Екран на Допир

Datamax-О'Neil PAB-00-08000004 P1120N Перформанси Принтер, Direct Топлинска, 8 IPS, 300 DPI, 50 Scalable Фонт,

DEN 10056.00

Пристапност
Во достапна форма

Функција : директна термичка.Функција : 8 IPS.Функција : 300 DPI.Datamax нуди една од најголемите и најпознатите различни линии на печатачи во авто ID индустрија – производи кои се движат од мобилен принтери и возила-монтирани етикета и приемот принтери, компактен десктоп и midrange термички принтери, да се високи перформанси и специјалност-апликацијата и RFID принтери.Покрај тоа, широк ранг на софтвер ние нудиме обезбедува единствена differentiator со додавање на интелигенција и флексибилност кон нашиот печатење решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент