.

.

Маска за Чување - Neoprene Покривање на Лицето Маска за Носителот со Патент & Carabiner Keychain - Преносни Маска за Складирање Клип за да Чанта, Ранец, Торба (1Pk, Срца)

Маска за Чување - Neoprene Покривање на Лицето Маска за Носителот со Патент & Carabiner Keychain - Преносни

DEN 780.00

Пристапност
Во достапна форма

ХИГИЕНСКИ МАСКА за СКЛАДИРАЊЕ : Направен од здрав neoprene ткаенина, OPTIPAK лицето маска на носителот безбедна патент и корисна carabiner клип задржи вашата маска за чистење & прашина слободни дома или во движење.ПОГОДНОСТ НА движење : Брзо и лесно да го приложите вашиот пренослив маска за складирање клип во вашата чанта, ранец или торба.Корисна за мажи, жени и деца во училиште, на работа, или додека патувате.МУЛТИ-ЦЕЛ СКЛАДИРАЊЕ : Големина за да се одржи повеќе се соочуваат покривки, нашата маска носителот задржува својата форма и е корисна за патување случај за мали предмети, како копчиња, полнач за телефон, рака sanitizer и повеќе.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив neoprene со безбедни патент и клип, нашата лице маска за чување е еколошки-пријателски, без мирис и влага-доказ за да се задржи вашата маска за чистење.СТИЛСКИ & ПРАКТИЧНА настава : OPTIPAK е маска за чување е елегантен, шарени neoprene дизајн со патент и carabiner направи тоа мора да се има, се оди до додаток.Достапни во избрани бои.Изберете ги вашите омилени!Забелешка : Овој случај е пространа да ги собере во една формирана маска, рака sanitizer и повеќе.Ако сакаат sleeker случај, обидете се нашите "ултра тенок' маска случај, истиот добар квалитет во потенок стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент