.

.

Аполон Активен Бучава Поништување на Слушалки, Fogeek Bluetooth Слушалки со Микрофон Длабок Бас Hi-Fi Звук, 30 Часови Изведба, Безжични Слушалки за Патување Косење Авион ТВ PC ?

Аполон Активен Бучава Поништување на Слушалки, Fogeek Bluetooth Слушалки со Микрофон Длабок Бас Hi-Fi Звук,

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔Висок квалитет на бучава поништување технологија-блок повеќето амбиенталниот шум, да ви помогне подобро да уживате во музика или видео записи.Анг(активен бучава отказ) технологија е ефективен за повеќето од ниска фреквенција врева, да ви помогне подобро да се фокусираат на она што сакате да слушнете. ✔Специјален дизајн за долго време се користи45°/90° swiveling уво влошки и со можност да биде продолжен главата бенд облик околу ушите и главата за удобно се вклопуваат, што е лесно да се продавница во еден куфер или чантата, како и.Главата бендот има сунѓерот, Чува главата секогаш удобно кога користите слушалки за долго време. ✔Неверојатен квалитет на звукот 40mm neodymium возачи.Аполон 1 активен бучава поништување на слушалки имаат длабоко, точни басот, моќен и чист звук изработка на вашиот целокупната слушање доживее Само многу подобро. ✔Напредни компатибилност & долга операција време, Bluetooth слушалки можете брзо да се поврзете со повеќето Bluetooth уреди во опсег од 10 метри.8 нога) " спектар.Вграден-во 600m Ah батеријата поддржува 30-часовна континуирана безжичната изведба, ги задоволат вашите долго патување потреби. ✔12-Месец -FOGEEK безжични слушалки ужива 12-месечно и поддршка на корисниците на, 24-час онлајн услуга за клиентите.Она што се трчање, велосипедизам или џогирање, FOGEEK безжичните слушалки се ослободи од жици.Можете да ја прилагодите јачината, промените вашата песни или одговор/крај телефонски повици со вграден-во контрола. 1. Apollo①Bluetooth Безжични слушалки. 2. Тенок случај за патување и складирање. 3. Полнењето со USB кабел. 4. 3.5 mm Аудио кабел. 5. Упатството.Супер меки протеини пена уво влошки, нудат удобно се вклопуваат за вашите уши.Над-уво ергономски дизајн, удобно да се носат за долги периоди на време.Fogeek АНГ Bluetooth слушалки може да се користи безжична или кабелска со вклучен аудио кабел. (3.5 mm џек )Компатибилен со повеќето телефон, лаптоп, таблети.Продолжи главата бенд облик околу ушите и главата за удобно се вклопуваат, што би можеле да се носат овие слушалки со часови и да не се чувствуваат уво болка или замор.

Главните карактеристики

Избор на клиент