.

.

Cheung е CR-25961-3 Сет од 3 Seagrass Круг Складирање со 2 Рачки, Браун

Cheung е CR-25961-3 Сет од 3 Seagrass Круг Складирање со 2 Рачки, Браун

DEN 2862.72

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 3 (големи, средни, мали) seagrass направени, големи складирање кошеви.Овој дел вклучува некоја испреплетени seagrass изградба со дебел rim и воскресна страна рачки.Нека оваа кошница сет донесе уникатен елемент на вашиот простор ќе обезбедување стил и складирање опција.Мерења : Големи : L : 21" x W : 21" x H : 18" x ТИ : 21" x Страна H : 18" Медиум : L : 18" x W : 18" x H : 16" x ТИ : 18" x Side H : 16" Мал : L : 15" x W : 15" x H : 14" x ТИ : 17" x Side H : 14".Обезбеди најдобар подарок за пријателите и семејството со оваа точка е совршена комбинација на стил и функционалност.Ова парче е целосно двете рачно изработени и рачно направена и како резултат помали варијации може да бидат присутни.На seagrass материјал е сигурен медиум за создавање на уникатен и функционален складирање опции.На Cheung е линија на seagrass производи зема овие квалитети и возгласува дизајн ориентиран линија на чување на парчиња добро прилагодени за различни средини без да се жртвува квалитетот.Нека ова парче декорирате вашиот дом или канцеларија или дека на некој член на семејството или пријател!.

Главните карактеристики

Избор на клиент