.

.

Обновливи Памук Face_Masks Со Дишењето Вентил, Перат Памучна Крпа Прилагодливи Уво Циклуси За Мажи И Жени - Црна(6 Компјутери+8 Филтер)

Обновливи Памук Face_Masks Со Дишењето Вентил, Перат Памучна Крпа Прилагодливи Уво Циклуси За Мажи И Жени -

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Уво Јамка затворање. 【Подобра Заштита】дишењето вентил со плуралитет на дупки нуди максимална вентилација без да се жртвува филтрација, ефикасно заштита од прав, полен и други фини честички во воздухот. 【Удобно да се Носат】Прилагодливи уво циклуси ви овозможи слободно да ја прилагодите неговата должина, за да одговараат на вашата потреба, совршен за мажите и жените.Таму има нос клип може да се обликува, да се зголеми запечатување ефект, и да се избегне магла на очила при дишењето. 【Перат & Обновливи】Рака мие памучна крпа САМО и НЕ ги тргнеме на дишење вентил.Се препорачува замена на јаглероден филтер 1-2 пати неделно. 【Широко се Користи】, те Штити од прав, полен и други фини честички во воздухот, идеален за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба. 【Количество】6 Компјутери+8 Филтри.Функција : -Материјал : Памук -Size : Една Големина -Боја : Црна -Меки, удобни и Перат. -На уво циклуси се лесно да се прилагоди така памучна ткаенина може да се вклопи совршено преку вашиот нос и уста.Големина може да се прилагоди за да ги задоволат повеќето луѓе главата тип.-На памучна ткаенина школка може да се изми, кога тие се валкани и филтри се заменливи.-Со тоа, Ќе може да игра слободно во активности на отворено.Пакетот Вклучува : 6 Компјутери Лице Bandanas со Дишењето дупка & 8 Филтри.-Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење. -Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.-Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за помош. -Ние сме посветени да го прават нашите најдобри за решавање на сите проблеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент