.

.

DALIX Чукање на срцето RN медицинска Сестра Шапка ЕКГ Бејзбол Капа Медицински Фитнес

DALIX Чукање на срцето RN медицинска Сестра Шапка ЕКГ Бејзбол Капа Медицински Фитнес

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Тока затворање.Виножито Чукање на срцето ЕКГ Обичај везени дизајн за RN / медицински Сестри, Негување на помошните тренери, Лекари, и Фитнес, Здравје и граѓанските организации. 100% Памук, Лесна тежина, Мека внатрешна пот бенд обвивка, и Добро вентилирани за целиот ден.Одговара на повеќето возрасни, и Големината е прилагодлив со задните метал тока.Совршен за Лична Секојдневна Употреба, Сали, Работа, Настани и Фестивали, Подарок за Родендени, Божиќ, и Денот на Вљубените.Доаѓа во Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент