.

.

Современ Дом За Живеење 35.75 Бели Големи Навалите Надвор Солидна Заврши Ѓубре

Современ Дом За Живеење 35.75 Бели Големи Навалите Надвор Солидна Заврши Ѓубре

DEN 397.92

Пристапност
Во достапна форма

Бела Големи Навалите Надвор Солидна Заврши Ѓубре.Направени со рака користење на завртки и приклучоци; без нокти.Скромен и селски. 50-четвртиот бин вклучени.Мерки 35.75 инчи висок од 22 инчи, широк од 13.5 инчи длабоки.Функционална, практична и единствен, оваа солидна заврши и модерен изглед дрвени ѓубре надополнува сите естетски вибрации и додава изразен талент за вашиот простор за живеење.Со својата тилт-out дизајн, на врвот на ѓубре останува стабилна и може да се користи за да се одржи микробранова или други мали апарат, служи како дополнителен контра простор, или да биде поврзан со еден од нашите врвни hutches за повеќе полица простор.Специјално рачно изработени користејќи го истиот солидна борови изградба, поголеми ѓубре се вклучени, така што може да се фрли, вид, или продавница, дури и повеќе!Се препорачува за внатрешна употреба.Направен во САД.Карактеристики : Бела навалите надвор модерен изглед ѓубре.Повеќенаменски, функционални, и практично.Тоа се совпаѓа, мешавини и оди добро со било кој простор за живеење.Се препорачува за внатрешна употреба.Грижа инструкции : Прашина со суви да влажна крпа Димензии : 35.75"H x 22"W x 13.5"D. Материјал(s) : борови.

Главните карактеристики

Избор на клиент