.

.

Зебра GK420d Термички Печатач Превозот Станица Пакет со Монитор, HP 705 G4 Микро КОМПЈУТЕР, Резерви за Напојување на Мобилни Количка, Кабли, Превозот Софтвер претходно вч?

Зебра GK420d Термички Печатач Превозот Станица Пакет со Монитор, HP 705 G4 Микро КОМПЈУТЕР, Резерви за Напојување

DEN 4031.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Сите Во Еден Превозот Станица Пакет со 16 предмети, вклучувајќи Термички Печатач, Превозот PC Натоварен со Превозот на Софтвер, Моќ Резервната копија и Печатење Додатоци.Зебра GK420d Термички Етикета Печатач за професионални и квалитетни превозот етикета печатење; 2 Ролни на Топлинска Етикета Хартија Вклучени.Мобилен Количка со Трајни Заварени Челични Рамка и Слајд-Од Тастатура Фах; Интелигентни 8 Штекер ПРОЗОРЦИ за Моќ Бекап и Пренапонска Заштита; Продолжување Кабел.Превозот Терминал КОМПЈУТЕР : HP Elite Desk КОМПЈУТЕР, HP Elite Display E243 23.8 Инчен FHD Монитор, HP Безжична Тастатура/Маус, и Гел Mouse Pad. (Види Опис за PC Спецификации).

Главните карактеристики

Избор на клиент