.

.

PSC CH54G120 Принудени Воздух Инкубаторот, Дигитални, со Тајмер, 54L (1.91 сертификати. ft.), 120V, 50/60 Hz, 29.8 Висина, 20.67 Широк, 20.28 Должина, 5-70 Степен В, 1.91 сертификати. ft.

PSC CH54G120 Принудени Воздух Инкубаторот, Дигитални, со Тајмер, 54L (1.91 сертификати. ft.), 120V, 50/60 Hz,

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

54 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контролор, изградена-во ѕвончето аларм тајмер функција, вратата се отвори аларм. 2 жица од нерѓосувачки челик полиците се вклучени со цел.Максимална полица капацитет е 12 полиците. (Цел дел # Chws54 за дополнителни полиците).Принудени воздух инкубатор.Целосно дигитални со тајмер и алармот.PSC CH54 G120 Принудени Воздух Инкубаторот, Дигитални, со Тајмер, 54 L (1. 91 сертификати.ft. ), 120 V, 50/60 Hz, 29. 8" Висина, 20. 67" Широк, 20. 28" Должина, 5 - 70 Степен C, 1. 91 сертификати.ft.

Главните карактеристики

Избор на клиент