.

.

G-Оклоп Стакло Екран Заштитник за iPhone 8, 7, 6s, 6 (2 Парчиња) - Ултра Јасно Калено Стакло Заштитен Екран на Поклопецот, Телефон Случај Пријателски, Додатоци за 4,7-инчен Apple i

G-Оклоп Стакло Екран Заштитник за iPhone 8, 7, 6s, 6 (2 Парчиња) - Ултра Јасно Калено Стакло Заштитен Екран

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

9 H Калено стакло екран заштитник покрие специјално дизајниран само за 4,7-инчен Apple i Phone 8, i Phone 7, i Phone 6s, i Phone 6. Oleophobic облоги за анти-отпечатоци од прсти и да го издржат против гребење, smudges и драматично го намалува масло од остатоци од допира.Ултра јасно & тенки (0.28 mm) со 3 D Touch компатибилност им овозможува максимална чувствителност на допир со 99.9% транспарентност и да се одржи висока дефиниција се прикаже јасност.Цел живот кавга-бесплатно гаранција.Едноставно контактирајте со нас обезбедување на цел ПРОЕКТ за сосема нов екран заштитник замена, без регистрација или форма пломби е потребно.Поради свиткани рабови дизајн на 4.7-инчен на iphone, ова екран заштитник не се покриваат од работ на работ да се избегне лепило прашања и за максимално заштитен телефонски случај компатибилност. 2 x Калено Стакло Екран Заштитник. 2 x Алкохолни Избрише. 2 x Ткаенина Ткаенина. 2 x Прашина Отстранување Налепница.Испечатени На кутијата Чекор по Чекор Водич.

Главните карактеристики

Избор на клиент