.

.

TUO Готвач Нож - 8 инчен Кујната Готвење Нож, Готвач е нож направени од АНИ-8 Јапонски Нерѓосувачки Челик, Про Кујнски Нож со Ергономски G10 Рачка, СОКОЛ S СЕРИЈА со Подар?

TUO Готвач Нож - 8 инчен Кујната Готвење Нож, Готвач е нож направени од АНИ-8 Јапонски Нерѓосувачки Челик, Про

DEN 1486.80

Пристапност
Во достапна форма

Врз основа на фондацијата на одличен квалитет на производи и сеопфатна услуга за клиентите, Сокол S расте малку од малку, од ден на ден.Како млад, но енергични серија на TUO, Сокол S серија има добиено безброј поддршка од непоколеблива фанови и корисници.На G10 се справи со е ергономски дизајниран за да не се лизга, сигурна потпора, давајќи ви удобно искуство. 100% задоволството и lifetiem гаранција.Нашата благодарност оди кон вас, секој еден од нашите клиенти, без кои нашиот напредок е невозможно да се направи.

Главните карактеристики

Избор на клиент