.

.

Видиме Екран Заштитник 2 ПАРЧИЊА Компатибилен за Галакси J1 Мини / J1 Nxt / J105 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Филм Мобилен Телефон Ре

Видиме Екран Заштитник 2 ПАРЧИЊА Компатибилен за Галакси J1 Мини / J1 Nxt / J105 0.26 mm 9H Површинска Цврстина

DEN 856.80

Пристапност
Во достапна форма

За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.Инсталација Instructions1.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. Висока дефиниција.Екранот е дебела.26 mm 9 H Површинска Цврстина 2.Обезбеди во текот на целиот ден заштита за екранот на телефонот.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Лесен за употреба.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет. Мазна површина.Филмот има висока светлина трансмисија. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна.5 D Експлозија-доказ Калено Стакло Екран Филм.Тоа има одлична адхезија. Издржливи.Купите брзо, квалитет на продавачот, и бродот брзо.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници.

Главните карактеристики

Избор на клиент