.

.

Современ Дом За Живеење 35.75 Потресен Бургундија Големи Навалите Од Ѓубре

Современ Дом За Живеење 35.75 Потресен Бургундија Големи Навалите Од Ѓубре

DEN 1428.00

Пристапност
Во достапна форма

Потресени Бургундија Големи Навалите Од Ѓубре.Направени со рака користење на завртки и приклучоци; без нокти.Скромен и селски. 50-четвртиот бин вклучени.Мерки 35.75 инчи висок од 22 инчи, широк од 13.5 инчи длабоки.Функционална, практична и единствен, овој гроздобер изглед дрвени ѓубре надополнува сите естетски вибрации и додава изразен талент за вашиот простор за живеење.Со својата тилт-out дизајн, на врвот на ѓубре останува стабилна и може да се користи за да се одржи микробранова или други мали апарат, служи како дополнителен контра простор, или да биде поврзан со еден од нашите врвни hutches за повеќе полица простор.Специјално рачно изработени користејќи го истиот солидна борови изградба, поголеми ѓубре се вклучени, така што може да се фрли, вид, или продавница, дури и повеќе!Се препорачува за внатрешна употреба.Направен во САД.Карактеристики : Потресени бургундија големи навалите од ѓубре.Повеќенаменски, функционални, и практично.Тоа се совпаѓа, мешавини и оди добро со било кој простор за живеење.Се препорачува за внатрешна употреба.Произведено во САД.Грижа инструкции : Прашина со суви да влажна крпа Димензии : 35.75"H x 22"W x 13.5"D. Материјал(s) : борови Забелешка : фото покажува црвено ѓубре, сепак, на оваа листа е за еден потресен бургундија ѓубре; третата слика покажува вистинската боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент