.

.

Vvlo Прилагодливи Мебел Нозе Нерѓосувачки Челик Маса Нозе, Чаша за Кафе на Маса, Маса Нозе, 4 Парчиња, Прилагодлива Висина за 40-100cm, Хардвер, Мебел и Додатоци (Големина :

Vvlo Прилагодливи Мебел Нозе Нерѓосувачки Челик Маса Нозе, Чаша за Кафе на Маса, Маса Нозе, 4 Парчиња, Прилагодлива

DEN 6892.08

Пристапност
Во достапна форма

Стојат цврста и силна вчитување капацитет,да те направи мебел може да се користи за години.Нозете се испорача чиста и стилски надградба на било кој од вашиот дом или канцеларија дизајнот на ентериер проекти.Еко Пријателски и Сите Природни овие надгради нозе ќе имаат сите се прашувам дали ќе се купи сосема нов мебел во собата!.Тие служат како додаток за разни видови на мебел, како што кабинети, полици, sideboards и DIY мебел, повеќе. * Прилагодлива висина, опсег 40-100cm, e-mail нашите одредена висина, големина, нарачана вашата маса нозе.Заради нивната едноставна, како и елегантен дизајн, дизајн на Мебел нозе им даде на вашиот ново парче на мебел завршниот допир и го завршат според вашиот сопствен дизајн идеи.Карактеристики☆Високо приспособливи, опсег 40-100cm/16-40in☆Дебели нерѓосувачки челик, силна, силна носивоста☆Висина-прилагодлив дизајн, опсег 1-15mm☆Носат-отпорни, нога подлога, не се лизга, тивок, заштита на floorspecification Product Име : Мебел legs Number на производи : 4 pieces Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : silver Carrying капацитет : 600kg/4 Height опсег : 40-100cm/16-40in Package содржина : мебел нозе, завртки★ Совети●боја на сликата може да се deviated поради разликата во светлина и екранот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.● Овој објект не содржат други украси во сликата.● Ве молиме мерка пред купување за да се спречи неточни купување големина и влијае на нормалната. ● Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Главните карактеристики

Избор на клиент