.

.

Епски Nalgene СЛ | Шише за Вода со Филтер | САД Направени Шише и Филтер | машина за миење Садови Безбедно | Филтрирана Вода Шише | Travel Шише за Вода | BPA Free Шише за Вода | Отстр

Епски Nalgene СЛ | Шише за Вода со Филтер | САД Направени Шише и Филтер | машина за миење Садови Безбедно |

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

Барање за издавање на патна додатоци, овој пренослив вода филтер е совршен за патување шише за вода.✅ ФИЛТРИРАНА ВОДА ШИШЕ (ОЛОВО ВОДА ФИЛТЕР) : Оваа Nalgene шише за вода со филтер користи длабочина & адсорпција филтрација да биде одличен прочистувач на вода.Ригорозно тестиран од NSF/ANSI 42, 53, 401, & P473 (NSF 53 Вода Филтер), оваа лични вода филтер ќе имате пиење јасно филтрирана вода од BPA free шише за вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент