.

.

Врамени Дени Вилсон Колорадо Rapids Autographed Натпревар-се Користи #4 Maroon Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Врамени Дени Вилсон Колорадо Rapids Autographed Натпревар-се Користи 4 Maroon Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed

DEN 14399.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна на Danny Вилсон во 2020 МЛС сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дени Вилсон сувенири.Колорадо Rapids сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент