.

.

JIAX 10 Инчен LED Прстен Светлина Видиме Микрофон Носителот Dimmable Десктоп Live Stream Светлина, Температура на Бојата Носат за Шминка & YouTube Поток (Боја : Подот Модел 1)

JIAX 10 Инчен LED Прстен Светлина Видиме Микрофон Носителот Dimmable Десктоп Live Stream Светлина, Температура

DEN 2418.96

Пристапност
Во достапна форма

❖Ветување светлината боја температура прилагодување : 0 ~ 100% осветленост на вредноста 3200 ~ 5600 K греење и ладење на вредноста. ❖Професионални tripod : Коска триаголник дизајн е постабилна и издржливи. ❖Vientiane црево : 360 ° на ротација дизајн широк агол пополнете светлината, 360 ° PTZ ротација дизајн агол слободно прилагодливи. ❖Криви Diffuser : се Избегне директна светлина снимање во HD. ❖Одвојување на светилка тело : преносни и лесен за инсталација и употреба, убавината агол може да се прилагоди според потребите на светлината.Светлината тело главен материјал : Железо, ABS plastic Light код тип : LEDColor температура : 3200 ~ 5600 KNumber на светилка монистра : 120 Color температура прилагодување : 3 нивоа на боја temperature Power снабдување на владата : USB напојување supply Place тоа во дневна соба, трпезарија, спална соба, студија или некој друг затворен простор на овој кат, светлината ќе ви донесе топла и опуштена атмосфера, светлината што го заслужуваат➤ Добредојдовте на нашиот store There се многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница за да пребарувате➤ Совет : Само самиот производ, не и на другите➤ Хроматските Аберации и Грешка : Ова може да биде нормален поради мала хроматските аберации помеѓу снимање агол и светлина. / 1-2cm грешка може да се случи поради различни мерење алатки.Ова е нормално.

Главните карактеристики

Избор на клиент