.

.

Хидро Велосипед Водни Подводни Велосипед Вода Педалата Велосипед Нерѓосувачки Челик Водни Фитнес Вежба Велосипед Количка

Хидро Велосипед Водни Подводни Велосипед Вода Педалата Велосипед Нерѓосувачки Челик Водни Фитнес Вежба Велосипед

DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки Челик.Направени од високо-квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик, со анти-' рѓа заштита.На handlebars и седиште со перница може да биде лесно да се прилагоди за да се обезбеди удобност и леснотија на користење.Прилагодување на handlebars и седиште за поголема удобност.На push-pull систем го прави полесно да се прилагоди на висината на седиштето и нозете.Нашите отпорно на гребење на дното е специјално дизајниран да ги заштити вашите базен површината.На базен велосипед е компатибилен со chlorination, топла вода и морска вода.Прилагодливи педали, погоден за секоја нога големина, исклучително удобно кога се користи бос.На предниот дел од нашата светлина велосипед нема пречки тркала, што е погодно за транспорт и складирање.Користете го нашиот лесен-за-користење отпор knob да се добие вистински отпор додека се возела и уживајте подобар тренингот.Материјал : Вода Велосипеди Рамка : 316 L не 'рѓосувачки челик, дебелина на 2mm Вода Велосипед седиште : премиум стп подлога(прилагодливи перница висина ) Вода Велосипед на Возилото : ЈП Педалата Површински третман на не' рѓосувачки челик : Electrolytic полирање(стабилизирачки ефект) Апликација длабока вода : 110-150cm Бруто Тежина : 16 Kgs Пакување Големина : 91 X89 X18 CM.

Главните карактеристики

Избор на клиент