.

.

Mistel BAROCCO MD770 TKL Сплит Механички Тастатура со Цреша MX Молчи Црвено Прекинувач, Ергономски Тастатура со Портокал Писмо PBT Двојно Шут Keycaps за Windows и Mac, Програмабилни Макр

Mistel BAROCCO MD770 TKL Сплит Механички Тастатура со Цреша MX Молчи Црвено Прекинувач, Ергономски Тастатура

DEN 3983.76

Пристапност
Во достапна форма

* Повеќе информации ве молиме погледнете на прирачник за корисникот. ▼ Програмабилни Макро и Remapping Поддршка : Целата тастатура е програмабилни за да доделите макро и remapping за повеќето копчињата и да се создаде копче поврзувања така можете да го прилагодите тастатурата врз основа на вашите потреби, без разлика што се гејмер, typist или програмер.Со Само 34.Со истата операција сила, но мала пократко патување растојание споредување со Цреша MX Црвена Цреша, MX Молчи Црвено е најчесто тивко форма на квалитетот, прецизноста и веродостојноста што го прави идеален за статистика средини и игри тим група.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ▼ Уникатен Сплит и Лесни Тастатура : ПОСНО И ЗНАЧИ Нов Тенок, Лесен Тежина Дизајн.Pn+ Лево Победи= Windows lock Fn+R= Ресетирање Слој.На тенок дизајн го прави овој тастатура многу преносни и е компатибилен со Windows и Mac OS. ▼ PBT Двојно Шут Keycaps : Секој keycap е создадена со користење на нивните посебни две-shot калапи процес, обезбедувајќи повеќе издржливост, поголема стабилност и легенди дека нема да избледи.Медиа Копчињата.

Главните карактеристики

Избор на клиент