.

.

Samsung Галакси S10+, 1TB, Керамички Црно - AT&T (Продолжува)

Samsung Галакси S10+, 1TB, Керамички Црно - AT&T (Продолжува)

DEN 11039.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка или $99 да го замени вашиот телефон.Овој уред е заклучен на AT&T, само и не е компатибилен со било кој друг оператор.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа вклучува или на некој генерички или оригинални полнач и полнење кабел.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Како Галакси S10, Samsung Галакси S10+ доаѓа со моќен Кученце 855 чип, стаклена и метална конструкција, и отпечаток читателот изграден внатре во екранот.Тоа е поголем, сепак, што значи дека можете да добиете поголем, 6.4-инчен OLED екран и поголем, 4100m Ah батеријата трае подолго помеѓу обвиненија.Телефонот може да се имаа до 1 TB на вградената меморија и 12 GB на RAM меморија.Камерата системот е идентичен, со комбинирање на главниот, 12 MP камера со двојна решетка, со 2x зум telephoto камера и супер широк агол cam за еп снимки.На предната страна, криви се прикаже протега од едниот раб на друг, прекината само со елипсоидна исечок за 10 MP двојна пред се соочуваат со камера со автофокус и 4 K за снимање на видео клип.

Главните карактеристики

Избор на клиент