.

.

Tennsco TQD2-4826-MGY Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 48 Ширина, 26 Длабочината, 25/32 Висина, Средна Сива

Tennsco TQD2-4826-MGY Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 48 Ширина, 26 Длабочината, 25/32

DEN 13739.04

Пристапност
Во достапна форма

Дупчиња.Двоен Запис. 22 Колосек.Ширина : 48".Длабочина : 26".Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 48" Ширина, 26" Длабочината, 25/32" Висина, Средна Сива боја.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент