.

.

Branson е Бивол се Вклопуваат | 9lb Кофа | Репка Ротквица Пченица од Жита ' Рж Детелина Микс | Branson е Бивол се Вклопуваат | Whitetail Елени Храна Парцела Семе

Branson е Бивол се Вклопуваат | 9lb Кофа | Репка Ротквица Пченица од Жита ' Рж Детелина Микс | Branson е Бивол

DEN 1656.00

Пристапност
Во достапна форма

Криво Наведнуваат "Branson е Бивол Мешавина" храна парцела семе микс содржи : Виолетова Врвот Репа, Daikon Ротквица, Зимска Пченица, Житни ' Рж и Crimson Детелина.Ова семе мешавина е дизајниран за да привлече и се хранат whitetail елени, турција и други диви животни.Мешавина на мешунките, brassica и зрна работат заедно за да се обезбеди max земјата ги покрива, со висока фуражни тонажа и подобрување на почвата здравје.Храна парцели се одличен начин да уживате во природата и да се подобри вашиот лов!.Се продаваат во 9 фунти кофи.Една кофа растенија 5/7 хектари.

Главните карактеристики

Избор на клиент