.

.

ECSWP Четири Мрежа за Складирање Кутија Стојат Дома Десктоп Далечински Управувач Носителот Дрвен Контејнер Преносни Оддел Трајни

ECSWP Четири Мрежа за Складирање Кутија Стојат Дома Десктоп Далечински Управувач Носителот Дрвен Контејнер Преносни

DEN 2682.24

Пристапност
Во достапна форма

Четири мрежа дизајн, совршено за чување далечински контроли,десктоп остатоци, стабилни и не се лизга.Зачекори мрежа дизајн, лесно да се преземе, да се зачува простор.Тип : Складирање Кутија.На елегантен и едноставен изглед обезбедува природна и стилски естетски ефект, кои може беспрекорно да соработува со околните декорација.Прилики : Перење соба, дневна соба, агол, дома чување.Тип : Чување на Кутии & Bins Description : Изработени од дрвен материјал, обезбедување на соодветна цврстина, возраст отпор и долготрајни.Преносни големина и лесни, ви помогне да ги организирате вашиот живот убав и neat Four мрежа дизајн, совршено за чување далечински контроли,десктоп остатоци, стабилни и не се лизга.Зачекори мрежа дизајн, лесно да се преземе, да се зачува простор.Спецификација : Тип : Складирање Box Material : Железо, Wood Color : White Size : за 19x7.3x9cm Package се Вклучени : 1 x Складирање Box100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Главните карактеристики

Type:
Storage Box
Material:
Iron, Wood
Color:
White
Size:
about 19x7.3x9cm
Package Included:
1 x Storage Box :
100% brand new. :
packing list:
1* storage basket :
Избор на клиент